מה הצבע האהוב עליך אומר עליך?


Dramatic Dance
לבן

סמל של נאביות, טוהר ונקיון כפיים. ללבן יש זיקה חזקה לנעורים וטוהר. אם אתה אדם מבוגר, ההעדפה שלך ללבן יכולה להעיד על הרצון שלך לשלמות בלתי אפשרית, אולי בנסיון לשחזר את הנעורים האבודים ולהתרענן קצת. יתכן שזה גם מסמל את הרצון שלך לחיים פשוטים ולא מורכבים.

Blonde Bangs

אדום

צבע של כוח, בריאות וחיוניות. האדום לעיתים קרובות נבחר על ידי מישהו תוקפני, נמרץ ואימפולסיבי - או מי שרוצה להיות כזה. הוא הולך עם טבע שאפתני ואלה האוהבים אותו ירצו לקחת כל מה שהם יכולים מהחיים, הם שופטים אנשים מהר ונוטים לקחת צד. אנשים של אדום הם בדרך כלל אופטימים, ולא אוהבים שגרה, הם חסרי מנוחה וחסרי התבוננות עצמית, כך שהם יכולים להיות לא מודעים לחסרונות שלהם. הם מתקשים להיות אובייקטיבים ויכולים להאשים את האחרים בכל התקלות. אנשים שקטים עם העדפה לאדום כנראה זקוקים להרגשה של חום, כוח ואיכות החיים של הצבע האדום. האדום נבחר בדרך כלל על ידי אנשים עם אופי פתוח, לא מסובך ועם שמחת חיים.

Teddy Bear

בורדו

חוויה קשה גרמה לאוהבי הבורדו לגדול לאנשים חביבים ונדיבים. הוא בדרך כלל הצבע האהוב על מישהו שהחיים לא האירו לו פנים. הוא מעיד על אישיות ממושמעת - אחד שהחוויות הקשות גרמו לו להתבגר ולהיות כזה.

Girl in Sari Smiling

ורוד

הצבע הורוד מסמל את האיכויות העדינות שבאדום, הוא מסמל אהבה וחיבה ללא תשוקה.

נשים המעדיפות את הורוד נוטות להיות אימהיות. הורוד משתוקק להגנה, טיפול מיוחד וחיים בטוחים.

אנשי הורוד דורשים חיבה ורוצים להרגיש נאהבים ובטוחים, אולי בגלל שהם רוצים להיראות עדינים ושבריריים.

אנשים האוהבים ורוד נוטים להיות עדינים, אם כי לעיתים הם מעט לא ברורים.

כתום

Surfer Silhouette

Gazing Out to Sea

צהוב

צבע החוכמה, הדמיון והאושר. את הצהוב אוהבים בדרך כלל אנשים הרפתקנים מבחינה נפשית, המחפשים חידוש והגשמה עצמית. צהוב הולך בדרך כלל עם אישיות זורחת ופיקחית, ראש עיסקי טוב וחוש הומור בריא. זה הצבע של האינטלקטואליות וכל הדברים הקשורים למוח. אנשי הצהוב נוהגים להיות ברורים ומדוייקים, יש להם מודעות חזקה ליכולות השכליות שלהם והם בעלי אידיאלים נשגבים. הם עשויים לעיתים לברוח מאחריות, ומעדיפים חופש מחשבה ופעולה.

Cocktail Making

ירוק

ירוק זה צבע של הרמוניה ואיזון. הירוק מסמל תקווה, התחדשות, שלום ובדרך כלל גם עדינות וכנות. הירוקים הם בדרך כלל גלויים, אנשי חברה ורוצים שלום בכל מחיר. אנשי הירוק יכולים להיות גם בעלי ביטול עצמי, צנועים וסבלניים, כך הם יכולים להיות מנוצלים על ידי אחרים. הם בדרך כלל אנשים מעודנים, תרבותיים ומכובדים.

Beautiful Ballerina
כחול

רכות, רוגע ודאגה. הכחול הוא צבע של התלבטות, התבוננות עצמית, שמרנות ויופי.

הכחולים בעלי סבלנות, התמדה, מצפון ושליטה עצמית.

אנשי הכחול נערצים עקב היציבות הנפשית שלהם וחוכמתם.

הם נאמנים, אך לעיתים קרובות דאגניים עם אמונות נוקשות ויכולים להיות זהירים וחשדניים.

טורקיז

מורכבות, דמיון ומקוריות, אנשי הטורקיז נוהגים עם עצמם ביד קשה. הם יכולים להיות במצב של אי סדר ואי נוחות תחת מעטה חיצוני רגוע.

Flying Lanterns

סגול

הסגולים הם מאוד בודדים, בררנים, שנונים ורגישים, עם רצון עז להיות ייחודיים ושונים. הם הפכפכים, פתוחים ואמנותיים. אנשי הסגול יהפכו להיות סרקסטים כשאר יובנו לא נכון. אם אתה אוהב סגול, אתה נוטה להיות לא שגרתי, סובלני ומכובד, ככל הנראה בעל רצון להגיע לעמדה של סמכות.

חום

אנשים המעדיפים חום הם בעלי יכולת עמידות וסבלניים, הם נוטים להיות מוצקים ומאוד עקרוניים, הם בעלי מצפון, אמינים, יציבים ושמרניים. החומים הם לא אימפולסיביים, ועלולים להיות לא ברורים וחסרי טקט. הם אוהבים אחריות ובדרך כלל הם אנשים חביבים. אם אתה אוהב חום, שים לב לנטייה שלך להיות עקשן ולא גמיש.

Floating Bubble

אפור

צבע של זהירות, פשרה והתמדה. האפורים הם קרי רוח ומחפשים שלום ולרוב עובדים קשה ללא תגמול. אנשים מבוגרים שאוהבים אפור רוצים שהחיים יתנהלו על מי מנוחות ללא הפרעות. האפורים הצעירים נסוגים מהחיים ומדכאים את האישיות שלהם. לאפורים יש יכולת עסקית טובה והם נוטים לעבוד יותר מדיי.

שחור

מכובדים ומרשימים בלי להיות צעקניים, אנשי השחור רוצים לתת למראה שלהם מיסתוריות, אך האהבה שלהם לצבע מצביעה גם על דיכוי תשוקות ומטרות רחבות.

River Boathouse

(מקור)